Home 2015 October 5

Daily Archives: 5 October, 2015

Sherbimet e munguara te Spital-Hospis

Pacientet me semundje terminale kane nevoje per ato institucione qe quhen " Hospis" , dhe sigurojne sherbim mjekesor deri ne momentin kur pacienti nderon...

Nevoja per realizem ne informimin ekonomik ose koment mbi nje status te gazetarit te...

Pertej optimizmit mbi shtimin e numrit te bizneseve te rregjistruara ne QKR, gje qe eshte e vertete per shkak te "aksionit" anti-informalitet (mua me...

Batutat me te bukura te javes perzgjedhur nga Ilir Kulla

1. Shqiptaret do masturbohen me videot e Tan Priftit - Lubonja. 2. Boll o legen - Deputeti kolegut. 3. Nje kengetare eshte prostitute rangut te larte...