Home KRYESORE Gugu, pas historisë me ministrin, godet sërish me projektin e saj

Gugu, pas historisë me ministrin, godet sërish me projektin e saj

Nga Era Cela

Pas zhurmës së madhe mediatike nga deklarata se kishte djegur makinën e të dashurit të saj ministër, ajo terheq vemendje perseri!

Me zhurmën e madhe që bëri me deklaraten se është mbiseksuale dhe se do të dëshironte shumë që të ishte një natë treshe në krevat me të dashurin e saj, 24-vjeçarja bukuroshe “Gugu” terheq vemendje sërish me nje klip që do ta publikojë së shpejti.

Të gjithë ju që e keni admiruar deri më tani këngëtaren seksi, ju themi me bindje se nuk keni parë asgjë akoma… “Gugu” këtë herë do të vijë më sensuale se kurrë më parë. Me një tekst të veçantë dhe një muzikë fantastike thjesht do t`ju impresionojë.

Këtë këngë të saj e ka punuar me shumë kujdes dhe profesionalizëm Ervin Gonxhi. Këngëtarja e re dhe shumë seksi, Gugu, pritet të befasoje publikun shqiptar me projektin e saj muzikor.

Me një stil ndryshe, plotë emocione dhe shumë surpriza së shpejti vjen Gugu, e që do diskutohet gjerë e gjatë nga ndjekësit e saj të shumtë.

Ajo që më së shumti do të zgjoje vëmendje tek publiku, është pikërisht zëri i Gugus dhe paraqitja e saj vizuale dhe provokuese.

Projekti është duke u finalizuar, dhe ne do ta sjellim sapo ai të jetë . Për momentin kaq mund tju themi .Ngelet vetëm të prisni edhe pak…

gugu

Share: