Home KRYESORE Gazetarja Hoxha Edi Rames: Je Kryeminister! Lere Facebook-un e shko prane njerezve...

Gazetarja Hoxha Edi Rames: Je Kryeminister! Lere Facebook-un e shko prane njerezve te shtetit!

“Ndershmeria nuk ben lajm! ” . Ja keshtu e niste Edi Rama statusin ne fb per ngjarjen e Oblikes.Them Edi Rama se kjo ishte pershtypja e pare pa filter , qe ma kendveshtroi ate si nje gjurmues lajmesh .

Por… prit kaperceva shume, duhet te thosha kryeministri. Kryeministri i vatanit tim. Por …po te them kryeministri, do me duhet them edhe kete tjetren. Kryeministri yne , jemi te lodhur. Mos fut bojra ne cdo gje. Hipi makines, shqetesohu jo me kete shqetesimin alla fejsbukian. Dhe udheto per ne Oblike. Thuaji lamtumire nje heroi tjeter qe u vra per shtetin dhe shtetberjen!

Share: