Home 2016 September 7

Daily Archives: 7 September, 2016

Avokat Ngjela Presidentit Nishani: Mos e zvarrit firmosjen e Ligjit!

Në statusin e tij më të fundit, Avokat Ngjelaështë eshte rrëfyer shumë entuziast për deklaratën më të fundit të Ambasadorit amerikan Lu, por nga...

Besnik Mustafaj per Edi Rama: Eshtë hakmarrës me njerëzit që nuk e kanë votuar

Politikani dhe shkrimtari Besnik Mustafaj me anë të një shkrimi në Gazetën Panorama, të titulluar; ‘Hakmarrja e kryeministrit’, e ka cilësuar Edi Ramën si...

Diktatura e Reformave

Nga Nebi Bardhoshi Besoj se e dihet qe sistemi politik qe e jetojme dhe e perjetojme ka shume emra. Nje prej tyre eshte sistem apo...

Plas “bomba Kokëdhima’ në PS, Vlora kundër ish-deputetit

Sikundër marrëdhëniet e tij me Edi Ramën, edhe marrëdhëniet e Koço Kokëdhimës me strukturat e PS-së në jug të vendit janë degraduar. Mbledhja e...

Basha kërkon dorëheqjen e Ministres së Arsimit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha duke marrë shkas nga shqetësimet e maturantëve, kërkoi publikisht shkarkimin e ministres ës Arsimit, Lindita Nikolla. Gjatë intervistës në...

Shpallet maturantja e dytë më e mirë në Shqipëri, por nuk e fiton Mjekësinë

Fituese e disa Olimpiadave dhe e dyta maturante më e mirë në Shqipëri, A.Zyberi nga Shkodra me lot në sy tregon se nuk arriti...

Donald Lu: Prokurorë nga Uashingtoni për politikanët. Zbulon dhe një sekret të Ramës

Ambasadori amerikan në vendin tonë,ka deklaruar se do të vijnë prokurorë dhe hetues nga Uashingtoni për të hetuar politikanët e lidhur me krimin në...

Shqiptarët e çmuar nën hijen e Apostullit Pal

Nga Mira Tuci (Mira Tuci) Deri pak muaj më parë, ideja e një koncerti që mban vulën shqiptare në qytetin e qyteteve në Romë, qoftë...

Mimoza Hafizi sulmon punen e ministres Lindita Nikolla

Nga Mimoza Hafizi Kam ndjekur me shqetësim e dhimbje situatën e krijuar me maturantët e të gjithë vendit, të cilët janë alarmuar bashkë me familjet...

Foto ku shihet ndryshimi artificial i Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj padyshim se është një femër seksi. Por kjo me duket vjen falë operacioneve kirurgjikale qe ka bere kengetarja per tu fukur edhe më...