Home KRYESORE Librazhd, një i vdekur katër të plagosur

Librazhd, një i vdekur katër të plagosur

0

Një person ka humbur jetën dhe 4 të tjerë janë plagosur. Është ky bilanci tragjik i një aksidenti në aksin Librazhd-Prrenjas. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit të Prrenjasit ky janë përplasur dy automjete. Ende nuk dihet identiteti i viktimës teksa policia ka nisur hetimin për zbardhjen e ngjarjes./Lapsi.al

Share: