Home KRYESORE Një Princeshë si Elia Zaharia. Fustani i dytë në pritjen në Rezidencë

Një Princeshë si Elia Zaharia. Fustani i dytë në pritjen në Rezidencë

Një princeshë e vërtetë Elia Zaharia edhe në veshjen e dytë të ditës së sotme. Elegante dhe me finesë. Fustani I dytë që ajo ka veshur në koktejin në Residencë ka ngjyrë të bardhë të ngrohtë dhe është i gjithi i mbuluar me një shtresë të punuar me forma lulesh, i mbyllur dhe me model princeshe. Ne pamje eshte Princeshe.

Ajo tashmë ka zbuluar flokët nga velloja, ku dallon kapja e thjeshtë e flokëve, por nuk është shkëputur nga buqeta e mbushur me lule plot kuptim dhe nga kurora me gurë blu e mbajtur nga Mbretëresha Geraldine.

Për veshjet e saj Elia Zaharia ka bashkëpunuar me stilisten nga Kosova Blerina Kllokoqi Rugova./360grade.al

Share: