Home 2016 November 27

Daily Archives: 27 November, 2016

Basha i përgjigjet flake për flake Rames për deklaratat e deputetit gjerman

Nga Lulzim Basha Ndërsa po kthehem në Tiranë nga takimet me qytetarët plot halle dhe shqetësime të Memaliajt, Tepelenës, Përmetit, Gjirokastrës, Sarandës dhe Delvinës, dëgjova...

VIDEO/ Rama për gjermanit Krishbaum: Një zë pa mandat i kapur nga PD

Kryeministri Edi Rama hodhi një sërë akuzash të forta ndaj deputetit gjerman Gunther Kriuchbaum që pak ditë më parë renditi nga Tirana një sërë...

Aksidenti ma pasoje vdekje ne “Lungo Mare” “vrasje” shteterore me “bekimin” e vete kryeministrit...

Nga Arben Abazaj Para rreth kater vitesh, kur kryeministri vinte e kapardisej salle me salle e shesh me shesh ne Vlore duke folur per projekte...

Artan Lame: Nexhmije Hoxha nuk ishte fashiste, ja e vërteta e dokumentit

Artan Lame ka reaguar pas publikimit të një dokumenti nga historiani Kastriot Dervishi, që sipas tij tregonte për përfshirjen e Nexhmije Hoxhës, në rininë...

Babai vendos lule tek vendi ku i biri 17 vjeçar u aksidentua për vdekje

Adoleshenti 17 vjeçar që humbi jetën në aksidentin e natës së shkuar pranë “Ujit të Ftohtë” në Vlorë është përcjellë për në banesën e...

Stuhi e frikshme në Australi, rritet numri i viktimave

Një stuhi e rrallë, që ka shkaktuar probleme frymëmarrjeje te njerëzit në qytetin e dytë më të madh të Australisë, u ka marrë jetën...

Rama e paguan Ngjelën 3 mijë euro në muaj për shërbimet si komentator?

Se fundi po flitet se për të gjitha shërbimet që avokati Spartak Ngjela bën ndaj Edi Ramës, ai paguhet me 3 mijë euro në...

Joanna Krupa, tërësisht nudo në sfidën e manekinit!

Modelja 37 –vjeçare Joanna Krupa vendosi të dalë nudo në sfidën e manekinit qe ka mbrthyer USA dhe qe është bërë po aq virale...

Turqia arreston reporterët e BBC-së dhe Zërit të Amerikës!

Policia turke ka arrestuar dy reporterë që punojnë për organizatat e huaja te shtypit boteror nr Turqi. BBC raporton se korrespondentja e saj Hatice Kamer...

Morta in un incidente stradale la Lady D di Russia

In effeti la chiamavano la Lady D di Russia e come Diana Spencer ha avuto un destino sfortunato e terribile. Diana Lebedeva come Lady D di...