Home KRYESORE Ministrja Eglantina Gjermeni surprizohet si në ëndërr

Ministrja Eglantina Gjermeni surprizohet si në ëndërr

Sot është një ditë e veçantë për ministren e Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni, pasi ajo ka ditën e saj të lindjes. Përveç angazhimeve të punës që nuk e lënë as sot, ajo është surprizuar nga të afërmit dhe bashkëpunëtorët e saj më të mirë, në një mënyrë origjinale.

Ata kanë dërguar tufe me lule për ministren duke bërë që tavolina e zyrës së saj të mbushet plot e përplot me lule të ndryshme, aq sa zyra ka nisur t’i përngjajë një parku natyral me lule shumëngjyrëshe. Këto foto janë bërë publike në rrjete sociale, duke treguar të gjithë kënaqësinë që ka marrë ministrja me këto surpriza të këndshme.

lule-gjermenjit

Share: