Home KRYESORE Përgjimi/ Një ministër kapet duke folur për emërime partiake. I PS apo...

Përgjimi/ Një ministër kapet duke folur për emërime partiake. I PS apo LSI?

Sonte, emisioni “STOP” në Tv Klan do të transmetojë një përgjim audio të një ministri të qeverisë Rama. Sipas Lapsi.al ministri është përgjuar duke folur për emërime dhe shkarkime në administratë dhe nga anon balanca e raportit parti-shtet. Stafi i emisionit nuk ka dashur ta bëjë publik emrin e ministrit deri sot ne darke. Do jet eminister i PS apo LSI? sepse PDIU nuk ka akoma ministri edhe pse eshte bere pjese e pushtetit partiak administrative!

Share: