Home KRYESORE VIDEO/ E tmershme, rrëfimi i dy motrave: Si abuzoi seksualisht babai…!

VIDEO/ E tmershme, rrëfimi i dy motrave: Si abuzoi seksualisht babai…!

Ranë pre e abuzimit seksual nga njeriu që duhej t’i mbështeste në jetë, babai i tyre. Nën një presion fizik dhe psikologjik dhe me gjithë familjen kundër, dy motrat minorene gjetën kurajon të vërtetonin në sytë e të afërmve të tjerë abuzimin e të atit dhe ta denonconin atë. Historia e tyre, e cila nis në Greqi dhe përfundon në Tiranë, vjen në Top Channel e rrëfyer nga motra më e madhe, ndonëse edhe ajo minorene. Ndiqeni videon

 

Share: