Home 2016 December 7

Daily Archives: 7 December, 2016

‘E depresionuat shoqërinë, e çuat te vrasja’, si ia kthen Rama komentuesit…

Replika mes kryeministrit Rama dhe ndjekësve të tij në rrjetin social Facebook. Shkak është bërë postimi i një videoje nga Rama, me të cilën...

Ngjela: Keni grabitur 200 ml $ dhe kujtoni se do të mundni Amerikën o...

Nga Spartak Ngjela: Buk' e mëmëdheut zëntë Tradhëtorët e pabesë Dhe Zoti dërmën u dhëntë Kurrë mos paçin pjesë... Naim Frashlri l. Kjo iu përshtatet njësh sot badakçinjëve të korrupsionit Shqiptar,...

Shqiptarë të Kosovës të arrestuar për terrorizëm në Belgjikë

Në një operacion të gjerë në kuadrin e luftës anti-terrorit në Belgjikë janë arrestuar 8 persona. Duket se të arrestuarit dyshohen se kanë qenë...

3 vjet burg për gjyqtarin e Beratit?!

Prokuroria për Krime të Rënda ka kërkuar 3 vjet burg për gjyqtarin e Beratit, Shyqyri Çobo. Ai është arrestua pasi i kërkoi favore seksuale...

Një kompani shqiptare, ofertë për rrugën e Arbrit

Ministri i Transporteve, Sokol Dervishaj zbuloi sot në Komisionin e Ekonomisë se një kompani shqiptare ka bërë ofertë për të ndërtuar rrugën e Arbrit. “Jemi...

Miranda Haxhia Marsela Toshit: Une jam me ty dhe me te gjitha grate e...

E dashur Marsela Toshi, Askush nuk eshte prane teje, por te gjithe hedhin balte mbi ty. Sikur te ishe nje statuje e papelqyeshme per shijet...

Paloka: Rama me zgjedhje të lira do merrte 1 milion shkelma e grushta, Vettingu...

Nënkryetari i PD-së dhe kryetari i grupit parlamentar, Edi Paloka: Rama e di që me zgjedhje të lira do të merrte mbi një milion shkelma...

Lukset e Rilindjes i kanë shkaktuar shqiptarëve 1.5 miliardë euro borxhe

Deputeti i larguar nga Partia Socialiste Ben Blushi ka folur me shifra duke treguar se sa është borxhi që ka çdo shqiptar nga luksi...

Çështja “Balili”, Ministri Manjani: Kushdo që e ka në dorë për ta arrestuar bën...

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani në një reagim në FB shprehet i surprizuar nga lajmet e dala në media sot, lidhur me çështjen Balili....

“KATHIMERINI” – Shqipëria në BE me kushte të caktuara

Shqipëria do të marrë anëtarësim në BE vetëm nën kushte të caktuara, theksohet në letrën e shefit të diplomacisë greke drejtuar si përgjigje deputetëve...