Home KRYESORE Ka ndërruar jetë gazetari Andrea Stefani!

Ka ndërruar jetë gazetari Andrea Stefani!

0

Gazetari dhe analisti i njohur Andrea Stefani është ndare sot nga jeta  ne një spital në Rome, pas një sëmundje të rëndë. Andrea vuante nga një sëmundje e rënde prej më shumë se gjashtë muaj, por beteja e tij kundër sëmundjes dështoi.

Operacioni I fundit në Itali konstatoi pamundësinë e vazhdimit të mjekimit.

Andrea Stefani prej më shumë se 20 vitesh ka qenë gazetar, drejtues dhe analist në shumë media.

Te tilla momente te lene pa fjale! Shprehim ngushëllimet familjes për ndarjen nga jeta të të dashurit të tyre.

Share:
Reklama juaj