Home KRYESORE Anxhela Peristeri gati topless. Rudina Magjistari e ngacmon…(video)

Anxhela Peristeri gati topless. Rudina Magjistari e ngacmon…(video)

0

Rudina Magjistari e ka humbur toruan përpara dekoltesë me të cilën Anxhela Peristeri është paraqitur në emisionin e saj.

Kengetarja e ftuar ne emisionin “Rudina’ ne Tv Klan ndersa ditet jane nga me te ftohata e vitit, kishte zgjedhur te vishte nje dekolte te hapur duke shfaqur nje pjese te mire te gjijve te saj te cilat i ka pike te dobet dhe e ka demostruar ne vazhdimesi.

Kjo i ka rene ne sy edhe prezantueses Rudina Magjistari e cila nuk e la pa komentuar veshjen e Anxheles:“Sa fresket, sa fresket paske ardhur!, i tha Rudina. “Po ta dija do vija pak me ndryshe, ia ktheu kengetarja…

Video:

Add new comm

Share: