Home KRYESORE Ja pamjet e vrasjes së pesëfishtë në SHBA (VIDEO)

Ja pamjet e vrasjes së pesëfishtë në SHBA (VIDEO)

0

Kamerat e sigurisë së aeroportit të Fort Lauderdalë në SHBA kanë fiksuar momentin e sulmit me armë të ish – ushtarakut Esteban Santiago. 26 –vjecari nxjerr pistoletën në mes të njerëzve dhe nis të qëllojë. Marrëzia e tij la 5 viktima dhe 6 të plagosur. Ai u tha policëve që e arrestuan se kishte planifikuar gjithçka!

Video:
Share: