Home KRYESORE Spekullim?!Floriana Garo në listat e PD-së për deputete…

Spekullim?!Floriana Garo në listat e PD-së për deputete…

0

Ajo njihet si vajza e motit dhe si një nga figurat më të hijshme të ekranit shqiptar por, sipas disa zerave mediatik, mesa duket karrierën e saj do e çojë në një tjetër stad, në atë të politikës.

Po shkruajme pra për Floriana Garon, moderatoren e “Jo vetëm modë” e përfolur gjithashtu për ndarjen nga biznesmeni Tedi Ngjela per te cilen fillimisht portali newsbomb.al dhe më pas portalet e tjera, raportuan se është thirrur nga kreu i PD-së, Lulzim Basha për të garuar për deputete.

Sipas raportimit thuhej se kandidatura e saj kishte marrë edhe aprovimin e Berishës, e madje prezantuesja e njohur do të jetë e treta në listën e Tiranës.

Nuk eshte cudi qe e gjitha kjo histori te jete një raportim i rremë, siç ndodh rëndom në Shqipëri në prag të zgjedhjeve dhe kur vrruli per dica klikima ka kapur te gjithe.

Share:
Reklama juaj