Home KRYESORE Turqia goditet sërish, shpërthim i fuqishëm në Izmir (VIDEO)

Turqia goditet sërish, shpërthim i fuqishëm në Izmir (VIDEO)

0

Turqia është goditur nga një tjetër shpërthim i fuqishëm. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Izmirit. Të dhënat e para flasin për disa automjete të djegura. Policia dhe forca të shumta zjarrfikëse janë në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet ende nëse ka viktima. Më poshtë mund të shini transmetimin live të CNN.

Share: