Home KRYESORE Video/ Ja Prova qe fantazmat ekzistojnë!

Video/ Ja Prova qe fantazmat ekzistojnë!

0

Një video e frikshme tregon momentin kur një shpirt ngjitet lart në qiell, teksa një bandë po përleshej në rrugë.

Pamjet u xhiruan nga Muhammad Adiant, i cili është gjithnjë në kërkim të provave për të treguar se fantazmat ekzistojnë. Ai shtangu kur pa çfarë kishte kapur në video, teksa kishte xhiruar një sherr mes disa meshkujve në Indonezi.

E filmuar më 5 Janar, videoja tregon një figurë të bardhë që ngjitet në qiell dhe më pas zhduket. Banorët e zonës besojnë se bëhet fjalë për “Kuntilanak”, shpirti i një gruaje e cila vdiq ndërkohë që ishte shtatzënë. Sipas legjendës, ajo “ushqehet” me gjakun e virgjëreshave.

Videoja në fjalë u postua javën e shkuar dhe që prej asaj kohe është parë me mijëra herë. Vetë Muhammad beson se figura në qiell është fantazmë./tvklan.al

Share:
Reklama juaj