Home KRYESORE Video/Momenti i përplasjes së dy makinave kokë më kokë në Elbasan

Video/Momenti i përplasjes së dy makinave kokë më kokë në Elbasan

0

Një 32-vjeçar mbeti i vdekur në një aksident rrugor që ndodhi në mbrëmje në Elbasan. Dritan Kalemi humbi jetën nga përplasja kokë më kokë e dy makinave. Momenti i aksidentit fatal është regjistruar nga një kamera sigurie e një biznesi. Aksidenti ka ndodhur si pasojë e ngricës dhe shpëjtësisë së lartë. Në video duket që njëra nga makinat, një Ford ka dalë në korsinë tjetër për të shmangur akullin dhe e godet makinën tjetër, një BMW, në kokë. /Lapsi.al

Share: