Home 2017 March 12

Daily Archives: 12 March, 2017

HARRESA E “PANAMA PAPERS” KORRESPONDON ME GRABITJEN E PASURIVE KOMBETARE…

Nga Zef Preci Rreth nje vit me pare, ne shtypin boteror u publikuan "Panama Papers", te cilat gjeten jehone edhe ne mas median shqiptare. Nje...

Gazetari Elvi Fundo publikon fotot e renda te dhunes ndaj tij

Nga Elvi Fundo Tallavaja politike po tërheq vëmendjen nga dhuna së mërkurës në 8 mars tek e stacioni i trenit në orën 10.35 (të mëngjesit). Zbardhja...

Bëhu një grua e mirë për burrin tënd

Nga Blerta Haxhiaj A rrezikohet familia shqiptare? Një grua vdiq! Një grua var veten! Familja presupozohet të jetë boshti i mbrojtjes, sigurise, vazhdimësisë së...

Fatos Klosi: Shumë shpejt do ketë arrestime të bujshme

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, mendon se politika po tenton bllokimin e reformës nga frika e në të njëjtën kohë ka paralajmëruar...

Del emri surprizë për te zëvendësuar Tahirin

Edhe pse nga mbledhja e PS u tha se nuk do të ketë largime të ministrave, duket se Tahiri sërish është në prag shkarkimi...

Vazhdon Blici i habitshem Rrugor/ Në një orë 374 gjoba në të gjithë vendin

Vetëm 60 minuta kontrolle të rrepta në të 12 qarqet e vendit iu deshën policisë për të vendosur 374 gjoba në aksionin e quajtur...

Klajda Gjosha: Nuk është sekret duam Ilir Metën Kryeministër!

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, deklaron se LSI kërkon që Ilir Meta të jetë Kryeministër i ardhshëm i vendit. Gjatë një prononcimi për një televizion lokal...

Godet perseri Ylli Manjani

Ish ministri LSI-ist Ylli Manjani godet perseri rende edhe pse vetem shume pak fjale. Ja c'mendon ai per levizjet e fundit te Edi Rames: Ideja...

“Fuçia e barutit” gati të shpërthejë…

Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk këtë javë theksoi se tensionet në Ballkan janë jashtë kontrollit, dhe këto të fundit sipas tij po shkaktohen...