Home KRYESORE ‘Big Brother’ apo ‘Big Bastardët’? Zbulohet cfarë kanë planifikuar!

‘Big Brother’ apo ‘Big Bastardët’? Zbulohet cfarë kanë planifikuar!

0

Nuk kanë fund risitë nga Vëllai i Madh. Përveç edicionit të 9-të të Big Brother Albania i cili do të nisë nesër në 21:00, faqja zyrtare njofton se fill pas çdo spektakli të së shtunës me Arbana Osmanin, do të transmetohet një emision tjetër i quajtur ‘Big Bastards’.

Ky program do të jetë një format satirik i stilit radiofonik, një nga risitë e shumta të këtij edicioni të ri, i cili ndër të tjera ka publikuar se nuk do të lejojë kryerjen e marrëdhënieve seksuale në shtëpinë e famshme dhe se gjithashtu në të do të futen në lojë disa çifte.

Me këtë lajm të ri të servirur një ditë para nisjes së Big Brother, cili mendoni se do të jetë më interesant, vetë ‘Big Brother’ apo ‘Big Bastards’?

big bastards

Share:
Reklama juaj