Home 2017 April 20

Daily Archives: 20 April, 2017

Luan Rama “perplaset” me Andi Bushatin te PaEkspozuarit

Në emisionin “Të Paekspozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi në NEWS 24  me temë: Dy Shqipëritë, po diskutohet për situatën politikë në vend, ku që...

Dhjetëra fëmijë shqiptarë rrugëve të Italisë, Lubonja: Ç’na tregoi djali i braktisur

Dhjetëra fëmijë shqiptarë ndodhen në situatë rruge. Ajo çka e bën më tragjikë këtë gjë, është se këta fëmijë ndodhen jashtë vendit, ku prindërit...

I rritet mjekra si e burrave, ajo që deklaron i dashuri i saj do...

Alma Torres, u shpërngul që herët në SHBA dhe pasi postoi disa foto ku dukej dukshëm mjekra e saj me një gjatësi jo normale...

Musliu: Mbështesim Tiranën dhe Prishtinën për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, por jo pa...

Nëse Bashkimi Evropian e mbyll derën për Kosovën, atëherë të gjithë shqiptarët në rajon do të jetojnë në një hapësirë të vetme, ka deklaruar...

Edmond Panariti kandidat për President? Flet ministri: Jam i nderuar

Edmond Panariti i LSI mund të jetë njëri prej kandidatëve për President të Republikës. I ftuar në studion e News24, ministri i Bujqësisë Edmond Panariti...

360grade.al: Basha tregon se çfarë i propozon qeveria per kapërcimin e krizës

Kryetari i Partisë Demokratike ka treguar cilat janë propozimet që qeveria i ka bërë opozitës për t’i dhënë fund krizës politike. Duke folur nga çadra...

“Lajmëtari i Zotit”: Lufta e 3 Botërore fare afër; parashikon “vdekjen e Assadit”

Një mistik që supozohet se parashikoi fitoren e Donald Trump si Presidenti i SHBA-së, ka pohuar se di datën kur Lufta e 3 Botërore...

Opozita, të hënën bllokohet trafiku në të gjithë vendin

Lulzim Basha nga Cadra beri me dije se të hënen prej orës 11 deri në 12 do të bllokohet trafiku i automjeteve në të...

shqiptari hedh nga dritarja të dashurën rumune!

Një vajzë 24 vjeçare është hedhur të hënën nga kati i dytë i një pallati ku jetonte dhe dyshohet se aktin e ka kryer...

Ilir Meta takim me Shpëtim Idrizin në Kryesinë e Kuvendit

Ilir Meta po zhvillon një takim këtë pasdite me kreun e PDIU, Shpëtim Idrizin. Takimi po mbahet në Kryesinë e Kuvendit, pak orë pas dështimit...