Home KRYESORE Analisti shqiptar i lë të gjithë pa fjalë! Poston foto me gruan...

Analisti shqiptar i lë të gjithë pa fjalë! Poston foto me gruan dhe ish-gruan

0

Analisti shqiptar ia ka dalë të lërë gjithkënd pa fjalë kur ka publikuar një foto me ish bashkëshorten e tij dhe bashkëshorten aktuale.E kemi fjalën për analistin Andi Bejtja që përmes kësaj fotoje ka nxitur edhe “furtunën” e reagimeve në rrjetet sociale.Shumë as që e konceptojnë një marrëdhënie te tillë mes palëve por ja që për analistin, kjo është tërësisht e mundshme.

bejtja me grate

Share:
Reklama juaj