Home KRYESORE E trishtë, Ardit Gjebrea humb ‘betejën’ me…(Foto)

E trishtë, Ardit Gjebrea humb ‘betejën’ me…(Foto)

0

Ai është një nga moderatorët më të sukseshëm në ekranet shqiptare. Ardit Gjebrea është gjithashtu një nga drejtuesit e emisionit që u gjendet më afër qytetarëve të tij. Emisioni ‘Kam një mezazh për ty’ ka prekur zemrat e shqiptarëve duke bashkuar dhe pajtuar njerëz.

Por mesa duket në një nga mesazhet e djeshme ky emission nuk ka mundur të zbusë zemrën e djaloshit, i cili ishte ftuar nga ish e fejuara e tij të pajtoheshit. Ai ska pranuar të kthehet pas te e fejuara për shkak të xhelozisë që ajo kishte. Ky mos pajtim ka mërzitur jo pak moderatorin Gjebrea.

‘Hmmmm… Niko nuk bindet, po nuk bindet fare ama… Pak i trishtuar jam’-shkruan Arditi. Ky ishte një nga të paktat raste që mesazhi i përcjellë nuk është pranuar./360grade.al

screenshot-22_1496086407-3985183.jpg

Share:
Reklama juaj