Home KRYESORE Edi Rama: “Mbahuni burra, po vjen republika e re”!

Edi Rama: “Mbahuni burra, po vjen republika e re”!

0

Edhe sot kryeministri Edi Rama nuk e kursen ironinë kundrejt Opozitës. Edhe pse kjo e fundit sot ka mbledhur simpatizantët e saj për të treguar forcën dhe për të kërkuar zgjedhje të lira dhe të ndershme dhe ne shesh nuk jane pak, por shume qytetare, kryeministri edhe i ketyre qytetareve vete, nuk e merr seriozisht!

Rama ka postuar një fotomontazh ku shihet Basha, Paloka, Berisha, Spahiu, Ndocaj, Ndoka dhe Fazlliç, me mbishkrimin “Mbahuni burra, po vjen republika e re”.

Share: