Home KRYESORE VIDEO/ Turistja e huaj habitet me Ramën që ecën në këmbë, ja...

VIDEO/ Turistja e huaj habitet me Ramën që ecën në këmbë, ja reagimi i saj

Edhe ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i është drejtuar Presidencës për t’u takuar me liderin e PD, Lulzim Bashën, në këmbë.

Teksa ecte, të shumtë ishin qytetarët që e ndalonin dhe pozonin me të. Ne rruge, nje grup turistesh, te cilet jane te shumte ne kete periudhe ne vendin tone, kane pare me habi kete gjest, e mes tyre një shtetase angleze, pyet: “Më falni, kush është ky djali?”

“Është kryeministri”, i përgjigjet qytetari qe filmon videon e publikuar nga newsbomb.

Reagimin e saj e ndiqni në minutën 1:43 Media

Share: