Home KRYESORE Rama bën autoironi. Ja cfare thotë dhe bën…

Rama bën autoironi. Ja cfare thotë dhe bën…

0

Tani që diferenca me partitë e tjera është e qëndrueshme dhe duket se Rilindja po qëndron tek më shumë se 70 mandate, për Edi Ramën është koha të qeshë pak.

Madje edhe të bëjë ironi me veten. Në statusin që publikoi pasditen e së hënës, Rama bën një biografi të vetes së tij. Çfarë do t’i shkruajnë për 25 Qershorin e vitit 2017? Lexoni më poshtë si kaloi brenda ditës nga kryeministër tek shofer.

Share:
Reklama juaj