Home KRYESORE Shpërthen gazetari Koka kundër emisionit “Fiks fare”

Shpërthen gazetari Koka kundër emisionit “Fiks fare”

0

Nga Bledian Koka

Fiks…

Nje emision qe mes 8 te vetvrarve per faturat e dritave mbrojti autorin e masakres, nje emision qe perballe te varferve i doli ne krah krye oligarkut qe i masakroi, nje emision qe perballe fushave me hashash i doli ne krahe krye kultivuesit, nje emision qe perballe 300 mije shqiptareve qe iken nga syte kembet ne azil i thuri lavde ish krye azilanti qe u be krye zaptues, nje emision qe perballe Ardit Gjoklakjt mbylli gojen perballe kioskave qe i dhuroi kryekioskaxhiu me doren kones se vet, sot nuk mund te kishte tjeter njeri ne studio pervec Edi Rames.

Fiks Fare eshte endrra Tanit qe sot mbyll goje e sy para tmerreve te shqiptareve qe i shkakton ai qe per turpin e nje emisioni investigativ eshte i ftuar aty sonte.

P.s...guxoni dhe me thoni qe dikur ka qene i ftuar edhe Sali Berisha kryeminister aty, jam i sigurte qe ndonje driteshkurter do te tentoje ta beje kete…

Share: