Home 2017 July 3

Daily Archives: 3 July, 2017

“Kur të iki uji më bëj një zile të flasim rehat…”

Nga Moza Demiri "Kur të iki uji më bëj një zile të flasim rehat..." (dialog i freskët fare dhe pa asnjë gërmë të shtuar)...🤔🤔🤔😭😭😭😡😡😡 ~~~~~~~~~~&~~~~~~~~~ - Tashmë është...

Dëshmi Tronditëse! Milloshevic është gjallë në Rusi me familje…

Dyshimi se diaktorit Milosheviç pas “vdekjes” ende është gjallë dita ditës shtohen. Sidomos pas asaj se në trupin e tij u gjet një drogë...

KQZ, ja kur dalin rezultatet e zgjedhjeve të 25 qershorit në 7 qarqe

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve njoftoi se nesër në ora 12:00 do të zhvillohet mbledhja ku do shqyrtohen vendimet për nxjerrjen e rezultatit në shtatë...

Mazniku vazhdon të mbrojë prishjen e lulishtes te parku

Një reagim nga Bashkia Tiranë lidhur me projektin për prishjen e lulishtes tek zona e ish parkut dhe ndërtimit të një pallati, vjen nga...

Genc Ruli: Mediat e Ramës po mbrojnë Bashën. Selami kandidat i blerë

Genc Ruli ka qenë perseri i ashpër me Lulzim Bashën dhe ka hedhur dyshime se ai po ndihmohet nga Rama në garën brenda PD. Sipas...

Soni Malaj bën këtë reagim ndaj Elvana Gjatës

Miqësinë mes vazjave nuk arriti ta prishë as emëruesi i tyre i përbashkët, Flori Muamjesi. Kjo sepse që të dyja këngëtaret kanë përfolur për një...

Akuzat per 11 protesutesit kundër ndërtimeve tek parku i autobuzave

Policia shoqëroi 11 prej protestuesve, që prej tre ditësh kundërshtojnë nisjen e ndërtimeve në lulishten pranë parkut të autobuzave, nën akuzë se kanë organizuar...

Arben Isaraj: Ilir Meta nuk ka shans të bëhet president pa u betuar. Ka...

Nga Arben Isaraj Shqipëria është Republikë parlamentare. Pushtet i vetëm qëndror në Shqipëri i zgjedhur drejtëpërdrejtë nga populli është – Deputeti. Në Shqipëri, Presidenti nuk zgjidhet...

Angli/ Burg tre shqiptarëve me 400 mijë paund kokainë

Tre shqiptarë u dënuan me burg nga një gjykatë në Britani, pasi pak kohë më parë u kapën me 4 kilogram kokainë të pastër...

Paditen 5 anëtarë të Gjykatës së Lartë

Banorët e Bushatit ne Shkodër kallëzuan penalisht në Prokurorinë e Përgjithshme 5 anëtarët e Gjykatës së Lartë, për shpërdorim detyre. Të përfaqësuar nga Simon dhe...