Home 2017 July 4

Daily Archives: 4 July, 2017

Lapsi.al: A do të bashkëpunojnë PD dhe LSI për opozitën e re?

Zgjedhjet e 25 qershorit i dhanë Ramës 25 mandate dhe mundësinë për të qeverisur i vetëm për katër vitet e ardhshme, ndërsa PD dhe...

Lëvizje në kabinetet e ministrave teknikë…

Dy këshilltarë të ministrit teknik të Punëve të Brendshme, Dritan Demiraj kanë dhënë dorëqejen ditën e sotme. Mësohet se ata janë Muhamet Rrumbullaku dhe Aleks...

E tmerrshme!Vetëvrasje, 20-vjeçari piu fotoksinë në Fier

Një 20-vjecar i dha fund jetës mëngjesin e sotëm në Fier, duke pirë fotoksinë. 20-vjeçari E.F. piu fotoksinë gjatë ditës së djeshme, teksa ndodhet i...
arian-galdini-2

Fukarallëk – Maskarallëk apo Varfëria – Fisnikëria?

Nga Arian Galdini U bënë shumë vite që qëmtoj brenda meje te gjitha Pse-të që më vërshojnë kur ballafaqohem me zymtësinë mbytëse me të cilën...

Befason Rama: Më shkruani këtu nëse doni të ndryshojmë Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar adresen elektronike ku kushdo qe do te kontribuoje ne administrate mund te dergoje CV-ne e tij. Ne nje postim ne...

Komisioni Qendror Elektoral në PD, zbardhen vendimet/Ja si do të votohet për kreun e...

Partia Demokratike ka hyrë zyrtarisht në proçes zgjedhor për kryetarin e ri, zgjedhje që do të mbahen në datën 22 korrik. Në një konferencë...

A e dini se kush është tmerri më i madh i Arjan Çanit ?

Të gjithë kanë diçka që i tmerron në jetë, dikush vdekjen, dikush udhëtimet me avion, dikush tjetër plakjen, madje edhe përgjegjësitë... Por nuk mund ta...

Maradona e ftoi në dhomën e hotelit për intervistë dhe i …

Sipas një raportimi nga ‘InfoBae’, legjenda argjentinase Diego Maradona është akuzuar për abuzim seksual nga një gazetare ruse. Ekaterina Nadolskaya, viktima e supozuar, pretendon se...

Shokojnë shkencëtarët: Kemi zbuluar çfarë ndodh me njeriun pas vdekjes

Të gjithë e kemi frikë vdekjen sepse nuk e dimë se çfarë do ndodh me ne, pasi të ikim nga kjo botë. Edhe në...

Astrit Patozi reagon ndaj deklaratave të Ristanit: Për sharësit me dhe pa pagesë, kujdes...

Astrit Patozi ka reaguar ndaj deklaratave të Arben Ristanit një ditë më parë lidhur me zgjedhjet brenda Partisë Demokratike. Patozi thotë se duhet patur...