Home 2017 July 8

Daily Archives: 8 July, 2017

Pse po përgjakën rrugët e Hamburgut, dje dhe sot?

Nga Fadil Maloku 1. Rrugët e Hamburgut, janë mbushur me njerëz me maska të zeza dhe të veshur tërësisht me të zeza, që dje dhe...

Absurditetin e çmimeve ne Dhermi ne kete sezon turistik. Lexoni mesazhin e tij. sb

Sali Berisha: Pushuesi dixhital denoncon: Absurditetin e çmimeve ne Dhermi ne kete sezon turistik. Lexoni mesazhin e tij. sb "Dhermi, ky katund me kaq shume pretendime duhet...

Eduart Selami: Pas fitores time, Bashen do ta mbaj ne PD

#KAPITAL Gara ne PD Eduart Selami: Kam gjetur nje mirekuptim te jashtezakonshem ne elektorat, edhe pse nuk eshte e lehte se si do te dalim...

Kryemadhi paralajmëron Ramën: Do të shkulim nga rrënjët oligarkët e pushtetit

Monika Kryemadhi sulmoi sërish Edi Ramën, duke thënë se LSI do të punojë fort për të shkulur rrënjët e sistemit të oligarkëve të pushtetit,...

Horoskopi, 08 korrik 2017

Dashi Sot përsëri qielli është “i juaji, prandaj edhe dita pritet një tjetër ditë e mirë në shumë aspekte të jetës së përditshme. Hëna pozitive...