Home 2017 July 15

Daily Archives: 15 July, 2017

Hileqaret,Te Sinqertet dhe Te Merziturit…nje histori e ngaterruar keq ne PD

Nga Kreshnik Collaku #Hileqaret e qete. E dinin cdo ndodhte. E kishin pritur prej kohe. Kishin mare masat. Financa media portale. Priten me durim diten. Tani...

Rendohet situat ne PD, Patozi: Basha “qen i rrahur” nuk bëhet dot lider i...

Kur edhe një javë i ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin...

Nis shiu, të dielën mos bëni plan për plazh

Ashtu siç kishin lajmëruar sinoptikanët, reshjet e shiut në formë stuhie nisën. Dje në mbrëmje qyteti i Korçës për 30 minuta u godit nga...

Horoskopi e shtune 15 korrik

Dashi Tranziti i Afërditës dhe pozicioni i ri i saj në një orbitë jo shumë komode për ju mund bëjë që në pasioni juaj të...