Home 2017 July 19

Daily Archives: 19 July, 2017

Përse e do më partinë Basha? Nga Ndriçim Kulla

SI një nga njerëzit e çadrës, por dhe si një njeri që e kam mbështetur fort dhe shumë gjatë kam një pyetje legjitime për...

Depresioni, burri gjendet i vetëvarur…

Raportohet qe një burrë në Lezhë nuk e ka përballuar dot gjendjen në të cilën ndodhej, duke i dhënë fund jetës. Ngjarja ka ndodhur ditën...

Tregtari rrëfen si e morën peng 3 të rinj në plazh

Një tregtar ambulant, i cili shiste bukë me qofte në plazhin e Spillesë në Kavajë, është mbajtur peng për gati 2 orë dhe është...

Largohet edhe drejtori teknik i AZHBR , Ja gruaja që i merr detyrën me...

Largohet nga detyra drejtori teknik i Agjensisë së Zhvillimit Bujqësor e Rural Fadil Shahini pas 40 ditësh qëndrimi.Në krye të AZHBR tashmë do të...

Këto tipare të femrave tërheqin meshkujt. Zbuloni a bëni pjesë në këtë kategori

Edhe pse çdo mashkull ka shije të ndryshme për femrat, ekzistojnë disa gjëra të cilat ata i duan t’i shohin në trupin e femrës. Meshkujt...

Drejtoresha e Postës letër Ramës! Nuk do ta besoni cfare i thote:

Alma Jaku, drejtoresha e Postës Shqiptare pas shkarkimit të saj i ka drejtuar një letër publike Edi Ramës. Nën të tjera, Jaku i sqaron...

Ambasada amerikane: Aplikoni për organet e reja të drejtësisë

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë u bëjne thirrje të interesuarve që të aplikojnë për të qenë pjesë e institucioneve të drejtësisë. “Shumë shqiptarë...

Lubonja: Rama po anashkalon institucionet, ky ‘show’ mund të sjellë pasoja

Analisti Fatos Lubonja u shpreh se dëgjesat e Edi Ramës me qytetarët e Vlorës ditën e sotme, janë një “show” i tij pas fitores...

Deklarimi Vjetor i Pasurise per Grate Ministre

Zbardhen pasuritë e 10 ministreve dhe ish-ministreve të qeverisë Rama. Open Data Albania ka bërë publike deklaratat e pasurive për vitin 2016 të Mimi...

SHKRIMTARJA MYSLIMANE BËN BUJË, PUBLIKON MANUALIN E PARË TË SEKSIT “HALLALL”

Autorja e lindur në Sh.B.A., Umm Muladhat shkruajti “Manuali i seksit i myslimanes: Një udhëzues hallall për seks që të heq trurin”, dhe që...