Home 2017 July 23

Daily Archives: 23 July, 2017

Gjenden në pyll të vrarë dy vëllezër, behen arrestime…

Dy persona u gjetën të vrarë pas mesnate në një pyll në afërsi të fshatit Kosuriq të Pejës. Policia tha se viktimat ishim vëllezër...

Sic pritej, Lulzim Basha mund bindshëm Selamin

Lulzim Basha do të jetë kryeatar i PD edhe për 4 vjet, ndonëse nën drejtimin e tij Partia Demokratike shënoi humbjen më të thellë...

Berat Buzhala, kurre, e as dje, nuk e ka ofendu asnje religjion, e as...

Nga Berat Buzhala Shqiptaret ne Maqedoni, permes portaleve dhe postimeve ne FB, qe dy dite po merren me nje postim timin, per tri gra me...

Arrestimi i tre tatimorëve, flet Rama. Nuk do ta besoni si i cileson ata!

Nga Edi Rama I MADH E I VOGËL TË NGREMË KRYE NDAJ KËTIJ SOJI Dje më dërgoi një mesazh një zonjë e torturuar nga këta grabitqarë! Asnjë...

Vetëvarja e biznesmenit nga Elbasani, ja shkaqet:

Zbardhen detaje te reja nga vetevarja e biznesmenit 54-vjeçar në banesën e tij në Elbasan. Biznesmeni, pasi u lajmërua se do t’i prishej lokali që...

Intelektualja muslimane “flak per flak” me Berat Buzhalen

Nga Edlira Durmishaj Sapo u larguan shoqet e Buzhalës. Berat Buzhala si sna more dhe ne në selfie. Historikisht sjellja dhe qendrimi i kundërshtarëve të kësaj...

Zgjedhjet në PD/ Ja kur fillon numërimi dhe kur shpallet fituesi

Raportohet qe numërimi i kutive, ku kanë hedhur votën demokratët për të zgjedhur kryetarin e partisë së tyre, pritet të nisë rreth orës 1:00...

Profesionet e VIP-ave që nuk i di askush

Nuk është çudi që personazhet e njohura të ekranit shqiptar të merren me shumë gjëra njëkohësisht, që do të thotë krahas profesionit të tyre...

Nga shtatori nuk do jetë më në Parlament, çfarë do të bëjë tani e...

Deputetja Jozefina Topalli, e cila do t’i mungojë Parlamentit të ardhshëm për shkak se Lulzim Basha nuk e bëri pjesë të listës së kandidatëve...

Emrat e parë të qeverisë Rama 2, ja skema me “Superministritë” që përflitet në...

Kushdo mendon se gjithë kjo kohë po përdoret për t’I dhënë kohë Edi Ramës për të bashkëbiseduar me qytetarët e për marrë mendimet e...