Home 2017 July 29

Daily Archives: 29 July, 2017

Filluan problemet per “Bilbil frryresit” ne kompanite e medha te biznesit! Neranxi do i...

Tashme ka hyre ne fuqi ligji per "Bilbil Frryresit" ose personat qe kompanite me me shume se 100 te punesuar, duhet ti emerojne dhe...

NGA KARTA E ADRIATIKUT, TEK ESKTRADIMI I MORINES

Nga Dritan Kaba Korret, "Vrite, vrite shqiptarin, qe kroati te ngelet pa vella ", u zevendesuan me : Puthu, puthu me Vucicin, te krijojme Jugoslavine...

Unë, krimineli! Nga Sndi Tepelena

Njoftim i Drejtorisë së Policisë. Më datë 27.07.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasit Rezarta Vesi Caushaj, Andi Bardhyl Tepelena...

Dokumenti/ Gjykata kroate ekstradon Ballist Morinën në Serbi, familjarët kërcënojnë me vetëflijim

Ismail “Ballist” Morina, i njohur për autorësinë e ngritjes së dronit në Beograd më nëntor të vitit 2015, vazhdon të jetë pas hekurave në...

Manjani thumbon Ramën per procedimin e protestave: Po ky sikur e ka aleat te...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thumbon kreun e qeverisë, Edi Rama për protestat kundër rritjes së çmimit të ujit në Tiranë. "Çon popullin që proteson...

Kemi harruar të flasim!

Nga Irma Kurti Kemi harruar të flasim. Bota virtuale është futur midis nesh si një fantazmë dhe ne po e harrojmë magjinë e fjalës, tingullin...

A duhej publikuar videoja e nënës që bën seks në sy të fëmijëve? Shpërthejnë...

Gjatë mesditës së djeshme në emisionin "Me zemër të hapur" është publikuar një video, në të cilën tregohej një nënë e cila kryente marrëdhënie...

Artan ⁠⁠⁠⁠⁠Lame “godet” me Muc Nanon: Mos u bëni profesorë qesharakë…

Nga Artan Lame Së pari, të bësh debat nëse Skënderbeu ishte shqiptar apo jo, apo serb, apo kushedi se çfarë tjetër, është si të pyesësh...

Merita Halili vuan nga sëmundja e pashërueshme!

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar që prej vitesh jeton tashmë në SHBA ku jep koncerte për shqiptarët atje....

Gjykata kroate: Ballist Morina ekstradohet në Serbi

Ismail “Ballist” Morina, i njohur për autorësinë e ngritjes së dronit në Beograd më nëntor të vitit 2015, vazhdon të jetë pas hekurave në...