Home 2017 July 30

Daily Archives: 30 July, 2017

Paniku moral dhe gjyqi publik!

Nga Jeta TOÇILA Besoj se ju kujtohet ende materiali filmik, i prodhuar nga celulari i kunatës së gruas që ishte në shtrat me të dashurin...

Pjesë nga Letra e Fatos Lubonjës dërguar nga burgu Burrelit Shokut Foto Çami

Nga Ilir Demalia Pjesë nga Letra e Fatos Lubonjës dërguar nga burgu Burrelit Shokut Foto Çami, sekretar i Komitetit Qëndror të Partisë, pas muajve biruca...

Dhunohet mjeku në Shkodër. Reagon Shoqata e Infermierëve: Turp heshtja e institucioneve!

Një mjek kirurg është sulmuar gjatë mesditës së sotme, në oborrin e spitalit Rajonal të Shkodrës. Mjeku me inicialet B.G., dyshohet se është goditur...

Apeli i mjekut per Shtetin dhe shoqerine: Burimi” i mllefit ndaj bluzave te bardha!

Nga Nini Dede Sot u dhunua serish nje mjek ne Shkoder dhe kjo nuk eshte me nje cudi, por nje riakutizim i nje fenomeni kronik...