Home KRYESORE FOTO/VIDEO- E pabesueshme cfare bie nga qielli, breshëri sa një gurë vret...

FOTO/VIDEO- E pabesueshme cfare bie nga qielli, breshëri sa një gurë vret bagëti dhe thyen makina

0

Ky është vërtet një rast i qametit nga qielli. Breshëri me madhësinë e një kokrre veze ka vrarë bagëti dhe madje ka shpuar llamarinat e makinave, pa llogaritur xhamat e tyre.

Dëshmitarët okularë tregojnë se skena ka qenë apokaliptike dhe se fuqia me të cilën breshëri godiste tokën ishte sikur të qëlloje me gurë.

Qindra bagëti ngordhën nga ky breshër ndërsa u plagosën disa njerëz. Por fatmirësisht breshëri gjigand ka qenë i rrallë dhe ka vazhduar vetëm për disa minuta.

Për më shumë shihni fotot dhe videon:

Share:
Reklama juaj