Home KRYESORE Këngëtarja shqiptare publikon foton rrëqethëse, 19 vjet nga vdekja e babait

Këngëtarja shqiptare publikon foton rrëqethëse, 19 vjet nga vdekja e babait

0

Kanë kaluar 19 vjet që nga humbja e babait të saj, megjithatë një nga këngëtaret më të dashura shqiptare ende nuk e ka superuar atë dhimbje.

Leonora Jakupi ka folur shpesh për babanë e saj të ndjerë, i cili ka humbur jetën në luftën e Kosovës, ndërsa në çdo përvjetor e ka kujtuar me dedikime prekëse, fjalë zemre dhe plot emocion.

Këtë herë, këngëtarja ka publikuar një foto rrëqethëse, kur ishte ende e mitur pranë varrit të babait të saj Qazë Jakupit./360grade.al/

Share: