Home KRYESORE Manjani jep alarmin: Mjer kë çon halli në gjykatë! Të nis një...

Manjani jep alarmin: Mjer kë çon halli në gjykatë! Të nis një orë e më parë…

0

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani në një status një fb shkruan se Vettingu dhe institucionet e reja që lindin bashkë me reformën në drejtësi duhet të nisin punë një orë e më parë. Manjani jep alarmin, duke thënë mjer kë çon halli në gjykatës, pasi është lëshuar dora fare.

Vetting-u,por edhe institucionet e reja duhet të fillojnë punë një orë e më parë! Disa e kanë lëshuar pa doreza!

Mjer kë çon halli në gjykatë!

Screenshot 1 copy

Share:
Reklama juaj