Home KRYESORE

Takimi ‘sekret’ i Bregut me Vlahutin, u bashkohet edhe Rama. ?farë po ndodh?

2
0
SHARE

Deputetja demokrate është parë këtë të shtunë tek vilat qeveritare në Durrës nën shoqërinë e diplomates së BE Vlahutin.

Miqësia e tyre nuk është e panjohur për publikun, ndërsa edhe fundjavën kanë preferuar ta kalojnë së bashku në bregdetin e Durrësit

Bregu aktualisht mban edhe postin e kryetares së Këshillit Kombëtar të Integrimit, dhe shpesh herë ka qenë një zë i fortë në kërkesat e saj për përmbushjen e kritereve nga Shqipëria për integrimin e vendit në BE.

Majlinda Bregu dhe Roman Vlahutin ishin dje në drekë në plazhin tek vilat qeveritare në Durrës, ndërsa mësohet se gjatë asaj kohe ishte edhe Kryeministri Rama në të njëjtin ambient. /360grade.al/

294680 3