Home 2017 August 23

Daily Archives: 23 August, 2017

Berisha i përgjigjet Dakos: Shullazi, do të të hidhte nga kati i 15-të i...

Një ditë më parë, Sali Berisha publikoi një denoncim dhe shkruante: “Keto jane pallatet pa leje te qeveritareve qe po ndertohen ne rere gjate kesaj...

(VIDEO) Arrestohet 43-vjeçari që shiste heroinë në Tiranë

Një 43-vjeçar u arrestua ditën e sotme nga policia pasi u kap duke shpërndarë heroinë në Tiranë. Raportohet qe për 43-vjeçarin Miron Xhano, policia...

Shperthen Demalia kunder Kadarese, Dervishit dhe Lolocit: Babai im komunist, kuadër i Sigurimit, i...

Nga Ilir Demalia Mësohuni me lirinë jo si pronar dosjesh por si njerëz të lire. Shqiptarët peng i dosjeve dhe sillje në rreth vicioz si...

ORGAZMA E LARTË…

Nga Rita Petro Mendimi im për Ty Zoti im Është orgazmë e lartë Një gjendje e zgjatur që më përshkon e mpin gjymtyrët Ndez fundbarkun mes kofshëve të mia Dhe...

Vagjush Dako i shkruan Berishës për pallatet e Qerretit

Një ditë më parë, ish-kryeministri Sali Berisha publikoi denoncimin e një qytetari dixhital dhe shkruante: “Keto jane pallatet pa leje te qeveritareve qe po...

Konflikti Shkup-Beograd, Komisioni Evropian thyen heshtjen

Komisioni Europian i bëri thirrje Shkupit dhe Beogradit që të tregohen të përmbajtur dhe të zgjidhin çështjen e tërheqjes së personelit të ambasadës serbe. Sipas...

Reagon Sazan Guri për therjet masive ne Malin e Tomorit

Nga Sazan Guri Me hidherim te madh ju njoftoj vdekjen e mijra kafsheve te gjora qe kane vecse nje faj qe jane te pekora. Pashe se...

Frederik Ndoci: Edi Ramën e kërcënuan, nëse këndoja unë!

Disa netë më parë, në një restorant në Velipojë, ku këndonte Frederik Ndoci policia ka ndërhyrë në lokal rreth orës 22:00 duke ndalur muzikën....

Kush janë politikanët që tallen me gjuhën e një populli!

Se shqiptarët e Maqedonisë janë edhe sot e kësaj dite në këtë gjendje është meritë e liderëve dhe e partive të tyre, e jo...

Çdo 6 muaj, 1 zyrë e Gjykatës së Tiranës mbushet me dosje

Situata me arkivat në Gjykatën e Tiranës raportohet të jetë kaotike. Keshtu, duke marrë parasysh fluksin e madh të çështjeve që gjykohen aty, zyra...