Home KRYESORE Denoncim në polici: Më ka ikur gruaja, më ka marrë me vete...

Denoncim në polici: Më ka ikur gruaja, më ka marrë me vete edhe vajzën!

Një burrë në Kukës ka kallëzuar në Komisariatin e Policisë më datë 04.08.2017, se bashkëshortja e tij shtetasja L.Z., ka dhjetë muaj që është larguar së bashku me vajzën e tij shtetasen F.B., jashtë territorit të Shqipërisë pa dëshirën e tij.

Ai ka denoncuar dhe faktin se deri me tani nuk ka dijeni për vendndodhjen e tyre.

Policia ben me dije se u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kukës, për shtetasen L.Z., 40 vjeçe, pasi ka bërë kallzim shtetasi F.B., 45 vjeç, banues në Kukës.

Share: