Home KRYESORE Asnje femer s’do kishte guxim ta bënte rrëfimin e Rezarta Shkurtas

Asnje femer s’do kishte guxim ta bënte rrëfimin e Rezarta Shkurtas

0

Ajo ka postuar një foto në Instagram dhe ka treguar pa komplekse peshën e saj aktuale dhe sipas saj fajtore për rritjen e numrit të kilogramëve është bakllavaja turke.

Me anë të postimit ajo ka treguar që nuk e ka aspak problem të thotë peshën e saj, gjë që jo të gjitha vajzat kanë guxim ta bëjnë.

Në këtë rast Rezartës i falet pak “abuzim” me ushqimin, pasi ajo gjithnjë është shquar për linjat e saj elegante, edhe pas lindjes së vajzës së saj Hera./360grade.al

Screenshot_2.png

Share:
Reklama juaj