Home KRYESORE Majlinda Bregu: Nga nesër jam e papunë…

Majlinda Bregu: Nga nesër jam e papunë…

0

Mjalinda Bregu e pranishme në aktivitetin përmbyllës të punimeve të Shkolles Verore Europiane të Këshillit Kombëtar të Integrimit ne prani te ambasadores se BE në Tiranë, Romana Vlahutin qe ripërsëriti mbështetjen e BE për nisma të tilla, Majlinda Bregu i mbylli aktivitetin me një batutë per punimet e kësaj shkolle, por dhe aktivitetin e saj politik.

‘Nga nesër jam e papunë…’, tha Bregu.

Share3

Share:
Reklama juaj