Home KRYESORE Parlamenti mblidhet sërish nesër për të pestën ditë me radhë

Parlamenti mblidhet sërish nesër për të pestën ditë me radhë

0

Tashme eshte zyrtare se për të pestën ditë radhazi parlamenti do të mblidhet sërish nesër paradite, për të zgjedhur përbërjen e komisioneve parlamentare.

Seanca është thirrur në orën 11:00, ndërsa sot ka patur edhe një takim mes Gramoz Ruçit dhe kryetarëve të grupeve parlamentare, Taulant Balla, Edmond Spaho dhe Petrit Vasili.

Share:
Reklama juaj