Home KRYESORE VIDEO/ Skandal në gjimnazin “Qemal Stafa”, mësuesja loz “kala dibrançe”…

VIDEO/ Skandal në gjimnazin “Qemal Stafa”, mësuesja loz “kala dibrançe”…

0

Një video e pazakontë është publikuar dje nga emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan. Pamjet filmike tregojnë se si një mësuese e gjimnazit “Qemal Stafa” luan “kala dibrançe” në mes të klasës me nxënësit. Mësuesja që argëtohet me këtë lojë në ditën e parë të shkollës quhet Arta Shehu dhe jep lëndën e matematikës.

(Momenti i skandalit, minuta 3:09)

Video:
Share:
Reklama juaj