Home 2017 October 3

Daily Archives: 3 October, 2017

Sherr mes imamit Elvis Naçi dhe Mustafa Nanos! Shikoni kush është me i qytetëruar!?

Në emisionin “Opinion” ka plasur një debat mes analistit Mustafa Nano dhe Imamit Elvis Naçi. Teksa Nano po shprehej kundra deklaratave të Naçit, ky...

Të sëmurët që na qeverisin! Nga Aurel Plasari

As për historianë, as për gazetarë – sepse për mjekë jo që jo – nuk ka qenë e vështirë të dallojnë se një numër...

Elvis Naçi – Blendi Fevziut: Se i shikon këtu në “Opinion” të mbajtura ti…

I ftuar në emisionin “Opinion” Imami Elvis Naçi është shprehur se deklaratat e tij, të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit kohët e fundit,...

Mbledhje e përbashkët e qeverive të Kosovës dhe Maqedonisë?

Kosova dhe Maqedonia do të mbajnë mbledhje të përbashkët të qeverive me qëllim marrjen e veprimeve konkrete për lehtësimin e kalimit të kufirit dhe...

Imami Naçi përgjigjet në ‘Opinion’ se përse i ka bërë deklaratat për gratë!

Në emisioni ‘Opinion’ kanë marrë vëmendje deklarata e imamit Elvis Naçi. Naçi i  ftuar në emision ka deklaruar se ato janë ligjërata që ai...

Policia: “I forti” i Durrësit u arrestua me 2 pistoleta në brez!

Policia e Durrësit ka dhënë detaje mbi arrestimin mbrëmjes ku u vu në pranga një nga emrat e konsideruar si pjesë e një prej...

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet në Durrës “ushtari” i Shullazit dhe Lul Berishës

Është arrestuar nga policia e Durrësit një nga emrat e konsideruar nga disa raporte të policisë dhe prokurorisë si pjesë e një prej grupeve...

E frikshme, 1 në 10 femra preket nga tumori i gjirit!

“Kanceri është i pranishëm midis nesh, potencialisht. Secila nga ne mund të jetë pre e tija, por nuk është e thënë që të jemi...

Video/ Pas debatit Mustafa Nano reflekton ndaj Elvis Naçit dhe e komplimenton!

Pas debatit mes Imamit Elvis Naçi dhe analistit Maustafa Nano duket se janë qetësuar gjakrat. Nano tha se kjo ishte hera e parë që...