Home 2017 October 13

Daily Archives: 13 October, 2017

Kushëriri paralajmëron Edi Ramën: Nuk ma merr dot pronën, do e paguash ti dhe...

Paskal Nesturi është një prej banorëve të Himarës, i cili pavarësisht se është trashëgimtar i ligjshëm me dokumenta nuk e gëzon dot pronën e...

Bensik Mustafai perjeton humbjen e te atit

Familja e ish-ministrit të Partisë Demokratike Besnik Mustafajt është në zi. Shkrimtarit dhe ish-ministrit të Jashtëm pak ditë më parë i është ndarë nga...

Video/ Ermal Mamaqi e pyet nëse Xhensila ishte e dashura e parë, përgjigja e...

Këtë të shtunë në Xing me Ermalin do të jetë i ftuar Bes Kallaku. Aty ai do të rrëfejë më shumë për prapaskenat e...

Aktorja qe interpreton Jozefina Topallin zbulon arsyen pse u bë nuse për herë të...

Një foto e aktores Rudina Dembacaj e veshur me fustanin e nusërisë krah deputetit Ervin Salianji bëri namin muajin e kaluar dhe askush nuk...

Shfrytëzonin vajzat për prostitucion në mes të Durrësit/ Arrestohen dy gratë tutore

Dy gra janë vënë në pranga nën akuzën e “Shfrytëzim prostitucionit” nga policia e Durrësit. 57-vjeçarja S.S dhe 49 vjeçarja T.T, të dyja banuese në...

NARD NDOKA NUK I KA ME TAPI DEMOKRISTIANET!

Demokristianet jane rryme politike, filozofi e vertete politike e bazuar mbi funksionimin e demokracise se brendshme, por edhe per te stimuluar, forcuar e kontribuar...

Rama “kërcënon” BE-në: Na është sosur durimi…

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, akuzon Brukselin për marrëdhënie të padrejta me vendin e tij. Ai thekson se shqiptarëve u është sosur durimi me...

NATO ka një paralajmërim të ashpër për Trump!

NATO paralajmëron për "pasoja shkatërruese" nëse Trump kryen një ndërhyrje ushtarake në Korenë e Veriut, por pranon se "SHBA ka të drejtën të mbrojë...

Çfarë dëmesh i solli Kina Kim Jong-Un?

Tregtia e Kinës me Korenë e Veriut ulet pasi sanksionet bërthamore më në fund fillojnë të kafshojnë Tregtia e Kinës me Korenë e Veriut ra...

Këto ushqime janë “miqtë” më të mirë të zemrës suaj

Për të pasur një zemër të shëndetshme, duhet të keni gjithashtu arterie të shëndetshme të cilat janë përgjegjëse për të transportuar gjakun e pastër...