Home KRYESORE Deklarata e Bashës/ Kreu i Shërbimit Informativ në zyrën e Kryeprokurorit

Deklarata e Bashës/ Kreu i Shërbimit Informativ në zyrën e Kryeprokurorit

0

Kreu i SHISH, Visho Ajazi Lika ka zhvilluar paraditen e sotme një takim prej më shumë se 1 orë me Kryeprokurorin, Adriatik Llalla.

Burimet për Opinion.al konfirmuan këtë takim dhe thanë se Ajazi sapo ka dalë nga institucioni i akuzës.

Ky takim vjen direkt pas deklaratës së Bashës i cili tha se duhet arrestuar Tahiri për lidhjet me trafikantin Habilaj.

Share:
Reklama juaj