Home KRYESORE 1 muaj pas largimit nga Top Channel, rikthehet Jonida Shehu…

1 muaj pas largimit nga Top Channel, rikthehet Jonida Shehu…

0

Vendimi i largimit nga programi i pasdites në Top Channel bëri bujë në mediat. Që prej asaj dite, prezantuesja Jonida Shehu ishte larguar dhe nga rrjetet sociale po ashtu nuk ka bërë asnjë dalje publike.

Por mesa duket ato ditë kanë ngelur pas dhe, gjatë ditës së sotme Jonida ka thyer heshtjen. Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku duket se ajo është nisur për diku me makinë. Flokët gjysmë të kapura dhe buzët të kuqe.

Krah fotos ajo shkruan:

Buzët e kuqe nuk duan t’ia dinë për motin gri”.

Screenshot_2.jpg

Share:
Reklama juaj