Home 2017 November 28

Daily Archives: 28 November, 2017

Video/ Kështu se kishit parë asnjëherë Valbona Selimllarin

Skena e “Danse with me” u "ndez" pas performancës së Rovenës dhe Meritonit, të cilët kërcyen disa valle tradicionale shqiptare. Jo vetëm publiku u...

Gazetarja zbulon takimin e Ramës për dosjen “Dako”

Gazetarja Anduena Llabani e ftuar në emisionin 360gradë të Artur Zhejit në Oranews ka zbardhur një takim të kryeministrit Edi Rama me ambasadorin amerikan...

Habit ish deputeti kaubojs: Dom Nikoll Kacorri eshte babai i Pavaresise, jo Ismail Qemali!

Habit ish deputeti Kaubojs, Eduart Ndocaj me statusin e tij ne Facebook. Ai shkruan se Babai i Pavarësise nuk është Ismail bej Qemali te...

Deklarata e fortë e gazetares: Kryeprokurori i ri pa kaluar në ‘sitën’ e Vettingut

Nëse Këshilli i Lartë i Drejtësisë merr vendimin që Adriatik Llallës t’i njoh mbarimin e afatit të mandatit 5-vjeçar, pyetja që lind natyrshëm është...

Replikat e ashpra me Hygertën, ja çfarë bën Stresi…

Moderatorja Hygerta Sako dhe reperi Stresi janë bërë pjesë e një sherri virtual mes tyre. E gjitha kjo filloj pas një interviste që moderatorja...

Ana e errët e princeshës së ardhshme të Anglisë, skenat e seksit dhe… (+18)

Meghan Markle të cilën shumica e mbajnë mend për rolin në serinë e popullarizuar ‘Suits’, në pranverë do të bëhet bashkëshortja e Princit Harry...

Ja si duhet të sillemi me prindërit e moshuar

Të bisedosh me prindërit që janë në një moshë më të shtyer shpesh herë di të jetë pak e lodhshme, duke marrë parasysh edhe...

VIDEO/ Plas sherri, Rama përplaset me Xhafajn: Kujdes me mua se nuk jam Saimir...

Edi Rama shquhet për mënyrën edhe të dhunshme të komunikimit me vartësit. Por ministri Fatmir Xhafaj nuk është ministër dosido; ai ka karrierë, integritet...

Spartak Ngjela lëshon “bombën”: Zbulon transfertën 3 miliard euro dhe akuzon…

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin 360gradë të Artur Zhejit në Oranews me temë “A është qeveria Rama 2 në Udhëkryq?, ka lëshuar...